Latest Posts

Майстер-клас «Еклери» в Одесі: сучасна класика у новому виконанні

В Одесі відбувся довгоочікуваний майстер-клас від Олександра Трофіменкова, присвячений улюбленому десерту мільйонів – еклеру. Подія зібрала кондитерів, шефів та ентузіастів, які прагнули оволодіти новими техніками та відкрити для себе сучасні поєднання смаків.

Учасники крок за кроком опановували технологію приготування заварного тіста, вчилися робити кракелін з гречаним борошном та створювали цілу колекцію унікальних еклерів:

  • еклер із шоколадом та гречкою;

  • тропічний еклер «Коктейль»;

  • ягідний еклер;

  • класичний ванільний;

  • еклер з попкорном і праліне.

Кожен десерт мав власний характер і відображав сучасний підхід до класики.

Олександр детально пояснював не лише рецептуру, а й технологічні нюанси:

  • як отримати правильну структуру заварного тіста;

  • секрети стабільного випікання;

  • баланс смаків та текстур у кремах і начинках;

  • сучасні підходи до декору та подачі.

Учасники мали можливість працювати власноруч, ставити запитання та отримати практичні поради, які одразу можна впроваджувати у роботу.

Атмосфера майстер-класу була не лише навчальною, а й надзвичайно натхненною. Кожен учасник пішов із готовими знаннями, новими ідеями та бажанням творити ще більше.

🔜 Зовсім скоро ми оголосимо новий майстер-клас у іншому місті.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб бути серед перших, хто дізнається деталі.