Latest Posts

Максим Невладик — новий амбасадор бренду Ravifruit в Україні

З гордістю представляємо вам нового амбасадора компанії Спілка Пекарських Центрів та бренду Ravifruit — відомого українського бармена та міксолога Максима Невладика.

Максим — професіонал у сфері барної справи, який добре знає, як працювати зі смаком, текстурою та балансом. Його досвід, творчий підхід та прагнення до якості роблять його ідеальним партнером для співпраці з Ravifruit — лідером серед натуральних фруктових пюре на світовому ринку.

У межах партнерства Максим розробив серію авторських коктейлів та безалкогольних напоїв, які базуються на продукції Ravifruit. Ці рецепти — не просто мікси інгредієнтів. Це — історії смаку, створені з акцентом на натуральність, сезонність і сучасні барні тренди.

Унікальні рецептури розкривають потенціал фруктових пюре Ravifruit у міксології: від класичних поєднань до сміливих експериментів із текстурами, ароматами та презентацією. Усі напої були створені з урахуванням потреб як HoReCa-сектору, так і креативних авторських барів.

Вже зовсім скоро ми розпочнемо серію публікацій із коктейльними рецептами від Максима Невладика на наших сторінках у соцмережах.

Слідкуйте за оновленнями та готуйтесь дивувати своїх гостей новими поєднаннями смаків разом із Ravifruit та Спілкою Пекарських Центрів.