Ваш браузер: Неизвестный
Реєструючись, ви погоджуєтеся з призначеним для користувача угодою

Вибір регіону

Для оптимізації термінів доставки, виберіть свій регіон:

Вибір регіону

Цены в вашем регионе могут быть ниже из-за стоимости доставки
Оберiть ваш регiон:
Пізніше

Відновлення паролю

Введіть ваш e-mail для выдновлення паролю

Про нас

 

ТОВ "Спілка пекарських центрів" - компанія, створена в 2007 році, шляхом об'єднання десяти великих підприємств дистриб'юторів з різних регіонів України для забезпечення виробників сировиною найвищої якості за найкращими цінами. Вся торгова і маркетингова діяльність компанії підпорядкована меті - бути найкращими партнерами для наших споживачів.

 

Щорічна участь у міжнародних виставках і семінарах трансформувало нас в одного з великих імпортерів сировини від провідних виробників більш ніж з 20 країн світу! Постійний розвиток і рух вперед міцно закріпили за нами статус лідера в ринковому сегменті серед постачальників кондитерської та хлібопекарської сировини і групи товарів HoReCa.

 

Важливою діяльністю ТОВ "Спілка пекарських центрів" є контроль якості товару, постійна інформаційна і технологічна підтримка партнерів. Багаторічний досвід і величезний запас знань дозволяють нам регулярно проводити навчальні семінари і тренінги, які допомагають клієнтам досягати успіхів і освоювати нові напрямки та рецептури в кондитерському і хлібобулочному виробництві. Приділяючи велику увагу розвитку співпраці з українськими виробниками, ми визначаємо напрямки і спільно розробляємо продукти безпосередньо для наших клієнтів.

 

Даний інтернет-магазин був розроблений з метою забезпечення високоякісного сервісу та оперативності поставок, так як наші представництва територіально розташовані по всій території України. Штат кваліфікованих фахівців піклується про якість і оперативність доставляємої продукції. Досвідчені технологи, які володіють великим запасом знань і досвідом в розробці рецептур, завжди готові прийти на допомогу в підборі сировини, складанні калькуляції продукції та навчанні персоналу.

 

Компанія ТОВ "Спілка пекарських центрів" ввела в експлуатацію власні логістичні центри для поліпшення умов зберігання продукції, оптимізації строків поставок споживачеві і мінімізації витрат на доставку.

 

Всі ці якості - запорука головних переваг, які ще раз підтверджують факт, що ТОВ «Спілка пекарських центрів» - це надійний партнер, який гарантує надійність і ефективність на всіх етапах співпраці.

Якщо у Вас виникли будь-які труднощі з оформленням замовлення, ми завжди раді Вам допомогти.

Зворотній зв'язок

вверх
×