Ваш браузер: Неизвестный
Реєструючись, ви погоджуєтеся з призначеним для користувача угодою

Вибір регіону

Для оптимізації термінів доставки, виберіть свій регіон:

Вибір регіону

Цены в вашем регионе могут быть ниже из-за стоимости доставки
Оберiть ваш регiон:
Пізніше

Відновлення паролю

Введіть ваш e-mail для выдновлення паролю

Огляд заходу «Кубок України з Кулінарії 2017»

15-17 вересня 2017 року в Одесі відбулась подія, на яку чекали всі провідні кулінарні фахівці - «Кубок України з Кулінарії 2017» www.chefs-usca.com.ua.

Кубок був організований Українською Асоціацією Шеф-кухарів та провідними компаніями-партнерами, серед яких відомі виробники та імпортери кулінарної і кондитерської продукції та груп товарів HoReCa.

У даному заході прийняли участь як любителі кулінарного мистецтва, так і професіонали, які стали відомими завдяки своєму майстерству. Кухарі та шеф-кухарі з усієї країни змагались у 6 номінаціях, та лише найкращі з них стали переможцями!

 

 

Для створення своїх кулінарних шедеврів під час конкурсу, номінанти та шеф-повара використовували продукцію, яку імпортує ТОВ «Спілка Пекарська Центрів». Це дозволило учасникам продемонструвати свою  майстерність у кулінарній справі, та зробити свої страви неперевершеними, а журі гідно оцінити вміння та таланти початкових майстрів і професіоналів.

 

 

Всі бажаючі та гості заходу могли ознайомитись з продукцією, що пропонує компанія ТОВ «Спілка Пекарська Центрів», яка була представлена на стенді.

 

 

Якщо Ви бажаєте готувати так само, як і відомі шеф-кухарі країни, та створювати кулінарні та кондитерські шедеври, ви можете придбати продукцію в інтернет-магазині www.delgusto.ua, яка полегшить приготування та зробить ваші страви не менш смачними, ніж у провідних фахівців.

 

Звертайтесь до регіональних представництв, менеджери компанії завжди допоможуть обрати саме те, що Вам необхідно!

 

Новини
Зв'яжіться з нами

Зворотній зв'язок

вверх
×