Ваш браузер: Неизвестный
Реєструючись, ви погоджуєтеся з призначеним для користувача угодою

Вибір регіону

Для оптимізації термінів доставки, виберіть свій регіон:

Вибір регіону

Цены в вашем регионе могут быть ниже из-за стоимости доставки
Оберiть ваш регiон:
Пізніше

Відновлення паролю

Введіть ваш e-mail для выдновлення паролю

Заморожені овочі, фрукти та ягоди

Купити овочі, фрукти і ягоди в інтернет магазині

 

Овочі, фрукти і ягоди - це джерело корисних властивостей, які життєво необхідні кожній людині в раціоні харчування.

 

Про користь вживання цих природних продуктів відомо кожному. Саме для того, щоб отримувати необхідні вітаміни і насолоджуватися влітку круглий рік, свіжі овочі, фрукти і ягоди стали заморожувати. Це дозволяє зберегти смакові якості продуктів, не змінюючи їх зовнішній вигляд і властивості.

 

Для процесу заморожування відбирають плоди виключно найкращої якості. Після збору, продукція ретельно миється, очищається і піддається впливу високих температур, завдяки чому ЇЇ колір стає більш насиченим.

 

Заморожують овочі, фрукти і ягоди шляхом впливу на них дуже низькою температурою. Даний спосіб не порушує структуру рослинних волокон і під час розморожування зберігає природну форму продукту.

 

Заморожені овочі, фрукти, ягоди - краще рішення для кулінарів і кондитерів в будь-який час року. Дані продукти дозволяють без зусиль і витрати часу готувати улюблені страви і десерти.

 

Овочі незамінні в приготуванні перших і других страв, несолодкої випічки і інших кулінарних виробів. Фрукти і ягоди можна застосовувати для виготовлення десертів, солодкої випічки, фруктових салатів і напоїв.

 

Висока якість продукції гарантовано провідними постачальниками і підтверджується сертифікатами відповідності, а так само великий попит постійних клієнтів.

 

Купити заморожені овочі, фрукти, ягоди можна оптово і в роздріб в нашому інтернет-магазині за лояльними цінами. З асортиментом пропонованої продукції Ви можете ознайомитися в даному розділі, в якому для наочного прикладу представлені фото товарів.

 

Продаж заморожених ягід, фруктів, овочів здійснюється по Україні і доставляється зручним для Вас способом.

Якщо у Вас виникли будь-які труднощі з оформленням замовлення, ми завжди раді Вам допомогти.

Зворотній зв'язок

вверх
×