Ваш браузер: Неизвестный
Реєструючись, ви погоджуєтеся з призначеним для користувача угодою

Вибір регіону

Для оптимізації термінів доставки, виберіть свій регіон:

Вибір регіону

Цены в вашем регионе могут быть ниже из-за стоимости доставки
Оберiть ваш регiон:
Пізніше

Відновлення паролю

Введіть ваш e-mail для выдновлення паролю

Печиво

Печиво Savoiardi

Бісквітне печиво витягнутої плоскої форми, зверху покри...

65 - 65 грн.

Купити печиво в інтернет магазині

 

Кондитерські вироби налічують безліч рецептур і різновидів. Всі вони смачні, солодкі, гарні і мають чудовий чаруючий аромат.

 

Одним з таких виробів є печиво. Це випечені з тіста, невеликі ласощі, різноманітні за формою і структурою. Для приготування оригінального продукту, до тіста додають ваніль, шоколад, насіння, сухофрукти, крем та інші найрізноманітніші інгредієнти.

 

Печиво можна вживати самостійного і включати його до рецептур складних кондитерських виробів: тортів, пирогів, рулетів, чізкейка, закусок, десертів, шоколадних ковбас і у склад начинки.

 

Купити печиво ви можете в інтернет-магазині «Del Gusto» гуртом і у роздріб. В наявності цукрове печиво Savoiardi, без якого неможливо приготування відомого італійського десерту «Тірамісу».

 

Продукція, пропонована у даному розділі, виготовляється провідними світовими виробниками, які гарантують високу якість і натуральність інгредієнтів. Асортимент товарів відображений на сайті з детальним описом і оригінальними фото. Доставка замовлення здійснюється по всім регіонам України, для гуртових покупців діють спеціальні ціни.

Якщо у Вас виникли будь-які труднощі з оформленням замовлення, ми завжди раді Вам допомогти.

Зворотній зв'язок

вверх
×