Ваш браузер: Неизвестный
Реєструючись, ви погоджуєтеся з призначеним для користувача угодою

Вибір регіону

Для оптимізації термінів доставки, виберіть свій регіон:

Вибір регіону

Цены в вашем регионе могут быть ниже из-за стоимости доставки
Оберiть ваш регiон:
Пізніше

Відновлення паролю

Введіть ваш e-mail для выдновлення паролю

Гарантія

 

Інтернет-магазин "Del Gusto" гарантує споживачеві реалізацію продукції належної якості та відповідність її стандартам і вимогам законодавства.
 
Весь виробничий ланцюжок від надходження і зберігання сировини до доставки продукції споживачеві, контролює штат висококваліфікованих технологів. У кожній філії розроблені і впроваджені системи якості та безпеки продукції відповідно до вимог міжнародних стандартів.
 
Щоб забезпечити високу якість продукції, ми працюємо з відомими, надійними і перевіреними виробниками. Реалізовані Компанією товари не можуть заподіяти шкоду життю та здоров'ю людини за умови дотримання всіх вказівок щодо застосування товару.


Організація складів гарантує належні умови для зберігання всіх видів продуктів харчування і супутніх товарів. На складі виділені зони зберігання непродовольчих товарів, відділення для зберігання заморожених і охолоджених продуктів, зона сухого зберігання. Всі товари, які потребують особливих температурних режимів, зберігаються і доставляються з дотриманням необхідних норм.
 
Комплектування замороженої та охолодженої продукції відбувається у відповідних зонах, де дотримано температурний режим. У машинах заморожені і охолоджені продукти перевозяться в спеціальних термічних контейнерах, які зберігають необхідну температуру.
 
На етапі комплектування замовлення враховується сумісність одних товарів з іншими. Тим самим ми забезпечуємо належне товарне сусідство будь-яких товарів, представлених в нашому асортименті.
 
Якщо товар, придбаний в Компанії, з яких-небудь причин виявиться неякісним, його можна повернути. Товар може бути повернений в Компанію в разі, якщо на нього зберігся товарний або касовий чек, індивідуальна упаковка не має пошкоджень, товар не був використаний повністю або частково, і якщо таке повернення не суперечить вимогам законодавства. Претензії щодо неналежної якості приймаються протягом терміну придатності товару.
 
Всі ці та багато інших заходів націлені на те, щоб гарантувати високу якість всіх продуктів, які Ви замовляєте в нашому інтернет-магазині. Приємних покупок ;)

Якщо у Вас виникли будь-які труднощі з оформленням замовлення, ми завжди раді Вам допомогти.

Зворотній зв'язок

вверх
×