Ваш браузер: Неизвестный
Реєструючись, ви погоджуєтеся з призначеним для користувача угодою

Вибір регіону

Для оптимізації термінів доставки, виберіть свій регіон:

Вибір регіону

Цены в вашем регионе могут быть ниже из-за стоимости доставки
Оберiть ваш регiон:
Пізніше

Відновлення паролю

Введіть ваш e-mail для выдновлення паролю

Доставка

 

Розмістивши замовлення в інтернет-магазині Del Gusto, Ви можете отримати його кількома способами:1. Доставка в регіонах, де розташовані наші представництва:

Якщо Ви здійснюєте замовлення в одному з регіонів, де є наші предствництва, а сума замовлення складає 1000 грн. і вище, то доставка здійснюється безкоштовно.

 

2. При оптовій закупці діють додаткові знижки. Для отримання більш детальної інформації, звертайтесь до представника у Вашому регіоні.

 

3. Самовивіз з наших представництв в містах України:

Також клієнт може самостійно забрати (самовивозом) замовлені товари з наших складів. Адреси представлені на сторінці «Контакти».

Видача здійснюється з демонстрацією і перевіркою товару.

 

4. Доставка  « Новою Поштою» :

За допомогою доставки "Нова Пошта" ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках країни. Можлива також адресна доставка кур'єрською службою компанії «Нова Пошта». В середньому доставка займає 1-3 дні. Послуги "Нової Пошти" оплачуються покупцем, відповідно до тарифів перевізника. Відправка замовленння здійснюються виключно після 100% передоплати. Доставка товарів здійснюється виключно на території України. Всі товари ретельно упаковані та максимально захищені від можливої деформації при транспортуванні. 

 

Після оформлення замовлення на сайті або по телефону, менеджер узгоджує з клієнтом час, день і адресу доставки.

** Доставка замовлення здійснюється виключно на теріторії України, окрім окупованих регіонів: Донецької і Луганської областей, та Автономної Республіки Крим.

 

Оплата

 

В інтернет-магазині Del Gusto оплата замовлення здійснюється декількома зручними для клієнтів способами . Для отримання детальної інформації, звертайтесь до менеджерів Call-центру. 

 

Якщо у Вас виникли будь-які труднощі з оформленням замовлення, ми завжди раді Вам допомогти.

Зворотній зв'язок

вверх
×