Ваш браузер: Неизвестный
Реєструючись, ви погоджуєтеся з призначеним для користувача угодою

Вибір регіону

Для оптимізації термінів доставки, виберіть свій регіон:

Вибір регіону

Цены в вашем регионе могут быть ниже из-за стоимости доставки
Оберiть ваш регiон:
Пізніше

Відновлення паролю

Введіть ваш e-mail для выдновлення паролю
Якщо у Вас виникли будь-які труднощі з оформленням замовлення, ми завжди раді Вам допомогти.

Зворотній зв'язок

Товар добавлен в корзину

Вино вкусное

Количесвтво:

1

Итого:

305,00 грн

Товаров в корзине: 4.

Итого: товаров(вкл. НДС)

1,170,00 грн

Итого за доставку(без. НДС)

Бесплатная доставка!

Итого (вкл. НДС)

1,170,00 грн

Del Gusto - Інтернет магазин для кондитерів

«Del Gusto» - це інтернет-магазин для кондитерів, кухарів та любителів приділяти готуванню страв та десертів хоч мінімальний час. On-line маркет «Del Gusto» був створений ТОВ «Спілка пекарських центрів», яке об'єдналоу собі десять найбільших підприємств-дистриб'юторів з різних регіонів України. Для забезпечення покупців сировиною найвищої якості за найкращими цінами, було прийнято рішення відкрити інтернет-проект, у якому буде все для тих, хто вміє і полюбляє готувати.

Запорука успіху нашої компанії - це: офіційний товар вищої якості, можливість покупки оптом і у роздріб, представництва по всій території країни та відмінний сервіс.

У нас Ви завжди можете знайти саме те, що Вам необхідно і замовити товари з доставкою. У каталогах представлені різноманітні кондитерські інгредієнти; сири; горіхи; шоколад, какао і глазурі; заморожені і консервовані фрукти і овочі; топінги і сиропи; маргарини, жири і олії; елементи декору та багато іншого.

Продукція поставляється провідними вітчизняними та світовими виробниками з Італії, Іспанії, Франції, Туреччини, Таїланду, Африки, які зарекомендували себе найкращим чином. Всі товари сертифіковані, відповідають необхідним нормам і стандартам якості.

Для детального ознайомлення з асортиментом продукції, що представляється, на сайті зазначена докладна інформація про продукти, рецептури приготування страв та десертів, а також оригінальні фото товарів.

У нашому інтернет-магазині Ви завжди можете купити кондитерську сировину та інгредієнти для виробництва хлібобулочних виробів за лояльною ціною. Для гуртових покупців діє гнучка система знижок. Наші клієнти завжди задоволені рівнем обслуговування, чудовою якістю куплених товарів, а після здійснення покупки, діляться виключно позитивними відгуками.

З Del Gusto Ваше життя стає набагато смачніше.

вверх
×